T-MAPY

Front-End Developer

Jsi talentovaný Front-End Developer a hledáš nové výzvy?
Připoj se k T-MAPám!

Hledáme někoho s pokročilými znalostmi ve vývoji softwaru, kdo opravdu umí TypeScript a ReactJS a má vášeň pro řízení inovací ve své práci.

Pokud chceš budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, pošli nám své CV!.

Náplň práce

  • Vývoj frontendu v menším, dynamickém týmu
  • Práce s moderními technologiemi (JavaScript, TypeScript, React)
  • Mentoring a podpora od zkušených kolegů

Očekáváme

  • Inovativní myšlení a otevřený přístup k novým technologiím
  • Znalost Javascriptové knihovny React
  • Znalost Node.js
  • Pokročilá znalost Javascriptu
  • Zkušenosti s použitím headless architektury, UI client – API
  • Znalost Typescriptu

Výhodou:

  • Chuť vzdělávat se, rozvíjet a ochota šířit své znalosti do týmu
  • Znalosti v oblasti návrhu UI / UX
  • Znalost knihoven postavených nad Reactem
  • Schopnost návrhu architektury systému
  • Znalost metodik a nástrojů pro automatizované testy FE
  • Zkušenosti s pokročilou prací s API – tvorba mocků, typovaná schémata (GraphQL, JSON LD)
  • Znalosti v oblasti GIS

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL
  • Tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domu
  • Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy
  • Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání
  • Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie, sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti a další

Místo pracoviště

  • Hradec Králové, Praha nebo celá ČR

Termín nástupu

  • ihned

Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis na zamestnani@tmapy.cz!.